Rozpoczęcie w parafii przygotowania do ŚDM – 31.10.

W ostatni piątek października rozpoczęliśmy przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które pod przewodnictwem papieża Franciszka odbędą się w Krakowie w 2016 r. Spotkaniu ewangelizacyjno-modlitewnemu przewodniczył ks. Krzysztof Dukielski, wicedyrektor Krajowego Biura Przygotowania Światowych Dni Młodzieży. Ks. Krzysztof ukazał ŚDM jako wielką szansę dla wielu młodych na odnalezienie Chrystusa i swojegomiejsca w Kościele, pogłębienie z przyjaźni z Jezusem i wspólnoty z młodymi chrześcijanami. Podzielił się też z nami bardzo ciekawymi świadectwami osób, dla których ŚDM stały się początkiem innego życia. Po konferencji i prezentacji multimedialnej była długa i piękina modlitwa młodzieży w bliskości Jezusa w Najświętszym Sakramencie.  Na spotkania, w czasie których będziemy przygotowywać się do ŚDM, zapraszamy młodzież w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 19 (z wyjątkiem grudnia i stycznia).