Uroczystość Objawienia Pańskiego 6.01.2019

1. Dziś o godzinie 12.00 spod radomskiej fary wyruszy ulicami miasta Orszak Trzech Króli. Jest to okazja do radosnego i wspólnotowego świętowaniu Tajemnicy Narodzenia i Objawienia się Bożego Syna. Serdecznie zachęcamy do udziału całe rodziny.
2. Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru „Adoramus” dziś o godz. 19.
3. W przyszłą niedzielę o 15 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
4. Jak zapowiadaliśmy przed tygodniem, dziś przy wyjściu z kościoła przeprowadzamy zbiórkę na operację dla dziewiętnastoletniego Mateusza Dobrasiewicza z gm. Orońsko cierpiącego na rozszczep kręgosłupa. Jedynym ratunkiem dla Mateusza jest skomplikowana, bardzo kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych – Bóg zapłać za okazaną Mateuszowi pomoc.
5. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na misje św.
6. W tym tygodniu rozpoczynamy w naszym kościele prace montażowe sufitu. Będzie dużo niedogodności, związanych zwłaszcza z rozstawieniem rusztowań – prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość, ale i o ostrożność. Bardzo prosimy, by we wtorek od rana nie stawiać żadnych samochodów na parkingu przed wejściem głównym.
7. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas w minionym tygodniu z wizytą duszpasterską. W tym tygodniu kolęda odbędzie się według następującego porządku:
Poniedziałek, 7.01.
od godz. 9.:
Wiertnicza
Mazowiecka
od godz. 12.:
Jagodowa
od godz. 14.:
Iwaszkiewicza
od godz. 16.:
Wyścigowa 45
Wtorek, 8.01.
od godz. 9.:
Starachowicka blok 26 i 31
Starachowicka domki jednorodzinne
od godz. 16.:
Wyścigowa 45a
od godz. 18.:
Wyścigowa 45b
Środa, 9.01.
od godz. 9.:
Bursztynowa
od godz. 10.:
Bluszczowa
od godz. 16.:
Wyścigowa 45c
Czwartek, 10.01.
od godz. 9.:
Diamentowa
od godz. 12.
Szmaragdowa
od godz. 16.
Radomskiego 5
Piątek, 11.01.
od godz. 9.:
Perłowa
Indycza
Gnieźnieńska
od godz. 12.
Zamknięta
od. godz. 16.:
Radomskiego 7
Sobota, 12.01.
od. godz. 9.:
Radomskiego 7a, 7b, 7c
Świerkowa 47
od godz. 10.30.:
Połabska
od godz. 12.00.:
Gliwicka
Gdańska
Śnieżna