VI niedziela wielkanocna 9.05.2021.

Pomódlmy się za zmarłych w minionym tygodniu Lecha Szlajca z ul. Matejki, Stefana Białasa z ul. Białej, Lucynę Molendę z ul Jarzębinowej, Zbigniewa Packa z ul. Diamentowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1. 27 i 28 maja przeżywać młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. W tym tygodniu na spotkania zapraszamy kandydatów do bierzmowania: we wtorek o 19 z klas ósmych, w środę o 19 z klas pierwszych szkól ponadpodstawowych.

2. Przez cały maj zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych o 17.30 oraz w apelach jasnogórskich o 21 (apele, jeśli pogoda pozwala, odbywają się pod krzyżem misyjnym)

3. W czwartek, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, rozpoczniemy kolejny etap peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe a następnie Msza św. w intencji rodzin z ulic: Skrzydlatej, Oleńki, Błękitnej, Rzeckiego i Lawendowej.

4. W przyszłą sobotę nie będzie Mszy św. o 17 z racji ślubu o 16.30.

5. W przyszłą niedziele obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to także dzień liturgicznego wspomnienia św. Andrzeja Boboli, którego relikwie mamy w naszym kościele. Przez wstawiennictwo tego patrona Polski módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.