VI niedziela zwykła 12.02.2023

Pomódlmy się za zmarłą w minionym tygodniu Zofię Małaczek z ul. Matejki. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
  
Komunikat Księdza Biskupa
W ostatnich dniach dotarła do nas wiadomość o trzęsieniu ziemi, które miało miejsce na terenie Turcji i Syrii. Odpowiadając na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, proszę o modlitwę za ofiary i poszkodowanych w tym katakliźmie, a także za tych, którzy z ogromnym poświęceniem pospieszyli im na ratunek. Jednocześnie proszę, aby w najbliższą niedzielę, tj. 12 lutego, po każdej Mszy Świętej, były zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym. Zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Caritas Polska.
Wasz Biskup Marek

W dniach 20 – 24 lutego 2023 r. W Ośrodku oazowym „Betania” w Pionkach odbędzie się Oaza Ewangelizacyjna. Zachęcamy do udziału szczególnie młodzież z klas ósmych, przygotowującą się do bierzmowania a także i starszą młodzież, która nie brała jeszcze udziału w rekolekcjach oazowych. Zapisy do wtorku włącznie, szczegółowe informacje i zapisy u któregokolwiek z księży.