Wycieczka scholanek i ministrantów do Farmy iluzji 23.04.2016

Stuosobowa kompania, złożona z najmłodszych ministrantów i dziecięcej scholi „Soli Deo” wyruszyła do miejscowości Trojanów, nieopodal  Dęblina, by pod wodzą ks. Krzysztofa Kwiatkowskiego eksplorować „Farmę Iluzji”, czyli tamtejszy park edukacji i rozrywki. Uciechom i zdziwieniu najmłodszych nie było końca, gdy z coraz większym zaskoczeniem obserwowali eksponaty i brali udział w kolejnych atrakcjach.

Iluzje optyczne, zabawa perspektywą, ciekawe zjawiska fizyczne, które „oszukiwały” nasze zmysły, zagwarantowały niezapomniane przeżycia. Co niektórzy, bardziej dociekliwi, starali się dojść jak to możliwe, by kule toczyły się pod górę w „Latającym Domu” lub dlaczego czerwony domek porusza się, choć tak naprawdę stoi w miejscu. Dzieci zachwycone były przeprawą przez labirynt luster, wirującym „Pokojem Zapomnienia”, ogromną karuzelą i zwierzęcą zagrodą. Iluzja, nauka, świetna zabawa i mnóstwo dziecięcej radości –  a wszystko to w duchu braterstwa i na chwałę Pana Jezusa!

info: Daria Gast