XI niedziela zwykła 13.06.2021

Pomódlmy się za zmarłych w ub. tygodniu Andrzeja Spólnego z ul. Wiśniowej i Ewę Szewczyk z ul. Malenickiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1. W związku ze zmniejszonym stanem epidemii oraz znoszonymi restrykcjami sanitarnymi, z dniem 20 czerwca 2021 roku Ks. Biskup Marek Solarczyk cofa dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej.

2. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. o 10 i 12 zapraszamy do niedzielnej kawiarenki (w ogródku przy plebanii), która wznawia swą działalność po ponad rocznej przerwie. Organizatorem jest nasza młodzież z Parafialnego Forum Młodzieży – pyszne ciasta zostały upieczone przez osoby z Akcji Katolickiej.

3. Dziś, po Mszach św. 10., 12. i 13.15 przed kościołem będą rozdawane ulotki promujące projekt społeczności szkolnej PSP 4 do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego pod hasłem: „Radość bez barier – Integracyjny plac zabaw”. Bedzie to plac z udogodnieniami dla dzieci niepełnosprawnych, w tym na wózkach. Dyrekcja szkoły zwraca się z prośbą o poparcie tej inicjatywy i oddanie głosu. Szczegóły glosowania znajdują się na ulotce. Jednocześnie, dyrektor szkoły dziękuje za wszystkie oddane glosy w zeszłym roku. Dzięki Państwu, dzieci radomskiej czwórki i naszego osiedla będą mogły cieszyć się nowoczesnym zapleczem sportowym już od września.

4. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Brata Alberta – odpust na Prędocinku; u nas Msze św. z błogosławieństwem relikwiami św. Brata Alberta.