XIII niedziela zwykła 27.06.2021

Pomódlmy się za zmarłe w ub. tygodniu Leokadię Markowską i Cecylię Nowakowską  z ul. Perłowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1. We wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, odpust na Janiszpolu. W naszym kościele Msze św. o 7, 10, 17 i 18.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16, w sobotę jak zwykle po Mszy św. o 7 różaniec fatimski.

3. W dzisiejszą niedzielę ostatni raz sprawowane są dodatkowe Msza św. o 11 i 17. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu, w niedziele zamiast Mszy św. o 18 będzie Msza św. o 20, a w dni powszednie nie ma Mszy św. o 17.

4. Ks. biskup Marek Solarczyk mianował pochodzącego z naszej parafii ks. dr. Marka Adamczyka rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Gratulujemy księdzu Markowi i wspierajmy go modlitwą w tej ważnej i bardzo odpowiedzialnej funkcji.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę budowlaną