XIX niedziela zwykła, 11.08.2024

1. W poniedziałek na Mszę św. o 18 zapraszamy mieszkańców ulic Iwaszkiewicza i Jagodowej na rozpoczęcie peregrynacji Matki Bożej Fatimskiej w rodzinach zamieszkujących przy tych ulicach.

2. We wtorek wyjazd na ostatni etap pielgrzymki na Jasną Górę o godz. 7 sprzed kościoła.

3. W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo relikwiami Męczennika.

4. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Msze Św. jak w każdą niedzielę (wieczorem Msza św. o 20). Przynieśmy tradycyjnie wiązanki kwiatów i ziół do poświęcenia. Pamiętajmy w tym dniu kolejnej rocznicy cudu nad Wisłą i o modlitwie w intencji Ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 10 zapraszamy wszystkich uczestników obozu młodzieżowego w Tatrach. Po Mszy św. pakowanie bagaży do autokaru i wyjazd.