XX niedziela zwykła, 18.08.2024

Pomódlmy się za zmarłych Józefa Muchę z ul. Skaryszewskiej i Tadeusza Mirotę z ul. Laskowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy mieli udział w zorganizowaniu i przeprowadzeniu pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w grupie 12B. Dziękuję przewodnikowi grupy ks. Krzysztofowi. Bóg zapłać wszystkim służbom: porządkowej, kwaterunkowej, bagażowej, muzycznej, sanitarnej na czele z liderem p. Michałem Sową. Dziękuję naszym klerykom. Za obsługę medialną dziękuję p. Milenie Sowie. Słowa wdzięczności kieruję do wszystkich, którzy wsparli materialnie naszą pielgrzymkę, a są to szczególności: Państwo Prygiel – Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Helena”; Państwo Eliza i Paweł Mazur – Sklep „TO I OWO”  z art., przemysłowymi; Pani Aneta Kryczka  – Sklep „Groszek”; Państwo Agata i Dariusz Nędzi – sklep Chorten; Pani Beata Sadowska  – apteka; Pani Agnieszka Nędzi i Pani Kazimiera Nędzi – Viva Cafe. Dziękuję za złożone ofiary do puszek w kwocie ponad 2,5 tys. zł.

2. Dziś prawie pięćdziesięcioosobowa grupa naszej młodzieży zaczyna obóz wakacyjny w Tatrach. Prosimy o modlitwę, by był to piękny i bezpieczny czas naszej młodzieży. Obóz jest dofinansowany przez Gminę Miasta Radomia, Mazowieckie Kuratorium Oświaty, Caritas Diecezji Radomskiej i naszą parafię. Rodziców (opiekunów) osób niepełnoletnich prosimy o zgłoszenie się przed wyjazdem do kierownika obozu, p. dr. K Linowskiego

3. Zachęcamy młodzież do uczestnictwa w Powakacyjnym Dniu Wspólnoty Ruchu Światło – Życie, który odbędzie się w Skarżysku w ostatnią sobotę sierpnia. Zapisy na wspólny wyjazd autokarem w zakrystii.

4. Za tydzień zbierana będzie taca budowlana.