XXI niedziela zwykła, 25.08.2024

Pomódlmy się za zmarłą Zofię Białczak z ul. Skaryszewskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
1. Jutro uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – Msze święte o 7, 10 i 18.
2. W środę 28 dzień miesiąca – jak zwykle zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny i o kanonizację błogosławionego Stefana Wyszyńskiego. Do skrzynki na stoliku z tyłu kościoła możemy składać nasze intencje modlitewne.
3. Mieszkańców ulicy Iwaszkiewicza iJagodowej zapraszamy na Mszę świętą w ich intencji na zakończenie peregrynacji Matki Bożej Fatimskiej w sobotę o godz.18
4. Przypominamy, że od przyszłej niedzieli, Msza święta wieczorna będzie już nie o godzinie 20 ale o 18.
5. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o 10. będziemy modlić się za księdza Krzysztofa i złożymy mu zaległe życzenia imieninowe. Na każdej Mszy świętej ksiądz proboszcz przedstawi i przywita naszego nowego wikariusza. Księdza Kamila pożegnamy tydzień później, 8 września na Mszy świętej o 10.
6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę budowlaną.