XXII niedziela zwykła 30.08.2020

Pomódlmy się za zmarłą w minionym tygodniu Stanisławę Chodelską z ul. Laskowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

1. We wtorek o 8. sprawowana będzie Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Uczniów klas pierwszych prosimy o przyjście na tę Mszę św. z plecakami szkolnymi, które będą poświęcone.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek na Mszy św. o 18 będziemy jak zwykle modlić się o powołania kapłańskie i zakonne a także w intencji wszystkich grup duszpasterskich działających w naszej parafii. Będzie to też rozpoczęcie roku formacyjnego dla wszystkich tych wspólnot – serdecznie zapraszam. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej. Msza czwartkowa będzie także Mszą św. dziękczynną dzieci, które w czerwcu przyjęły I Komunię św. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16 do 17 i w czasie Mszy Świętych. W sobotę po Mszy św. o 7 Różaniec fatimski.

3. W przyszłą niedzielę o 10 zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Kamila i ks. Krzysztofa z racji imienin, które obchodzili w czasie wakacji.

4. Dziś ostatnia niedziela wakacyjna z Mszą św. o godz. 20. Od przyszłej niedzieli, wieczorna Msza św. będzie o godz. 18.

5. Społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomiu zwraca się do wszystkich mieszkańców parafii o oddanie głosu w Budżecie Obywatelskim 2021 na projekt pod nazwą: „Remont małej i dużej sali gimnastycznej oraz zaplecza sportowego w PSP4 w Radomiu”. Głosować można od dnia 31 sierpnia do 20 września przez Internet. Aby oddać głos należy wejść na stronę www.konsultacje.radom.pl Dyrekcja Szkoły wraz z Radą Rodziców już dzisiaj gorąco dziękują za każdy oddany głos.

6. Od 1 września wznawia działalność nasza Specjalistyczna Poradnia Rodzinna. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych porad psychologa, specjalisty od uzależnień i prawników. Szczegółowy harmonogram porad w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę budowlaną. Za tydzień zbierana będzie taca na dzieła charytatywne Caritas Diecezji Radomskiej (taca przełożona z Niedzieli Miłosierdzia Bożego)