XXIV niedziela zwykła 17.09.2023

1. W przyszłą niedzielę o 19, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież.

2. Jutro przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Ojczyzny, dzieci i młodzieży. Msze św. O 7, 17 i 18. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Stanisława. Niech będzie to dzień naszej szczególnej modlitwy za Polskę i za młodych, którzy stanowią przyszłość Narodu i Koscioła.

3. Młodzież, która chce przystąpić w naszej parafii do bierzmowania, prosimy o zapisywanie się do końca września w zakrystii lub w szkole u ks. Krzysztofa i ks. Kamila.

4. W niedzielę 1 października o godz. 15, będzie Msza św. dla dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Na Mszy św. odbędzie się też poświęcenie różańców. Po Mszy św. Będziemy zapisywać dzieci, które w naszej parafii chcą przystąpić do I Komunii św.

5. W sobotę 1 października odbędzie się pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole. Wyjazd o 8.30 sprzed kościoła. Zapisy w zakrystii – koszt 40 zł.

6. W środę, w Resursie Obywatelskiej można obejrzeć dokumentalny film pt. „Historia jednej zbrodni” poświęcony błogosławionej rodzinie Ulmów. Szczegóły w gablocie informacyjnej.

7. Trwają zapisy do Studium Organistowskiego. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami wywieszonymi w gablocie.

8. Kolejny raz przeprowadzimy zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego i AGD. Niepotrzebny sprzęt proszę przynieść za dwa tygodnie, w piątek 29.09., do godz. 14 na parking przy ul. Wyścigowej.

9. Za tydzień zbierana będzie taca budowlana.