XXIX niedziela zwykła 16.10.2022

Pomódlmy się za zmarłego Leszka Majewskiego z ul. Idalińskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. Pragnę serdecznie powitać i przedstawić dk. Gracjana Kolendowskiego z par. św. Trójcy w Starachowicach, który będzie miał u nas praktykę duszpasterską. Polecam dk. Gracjana modlitwie całej parafii.

2. Dziś o 19 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

3. Dziś o 20.30, jak co roku, zapraszamy na wieczór modlitewny ze św. Janem Pawłem II, zakończony Apelem Jasnogórskim.

4. We wtorek Mszy św. o 18, będziemy się modlić za naszego p. kościelnego Łukasza Kurpa z racji imienin. Niech modlitwa nasza będzie wyrazem życzliwości i wdzięczności za pełną oddania posługę w naszej parafii.

5. W środę przeżywać będziemy wspomnienie liturgiczne bł. ks. Jerzego Popiełuszki. a w sobotę św. Jana Pawła II. Po każdej Mszy św. w te dni błogosławieństwo relikwiami wspominanych świętych.

6. Przypominamy, że w zakrystii możemy zapisywać naszych zmarłych na wypominki.

7. Dziś w całej Polsce odbywa się kwesta na pomoc stypendialną dla uzdolnionej młodzieży z biednych rodzin w ramach Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia – tzw. żywy pomnik św. Jana Pawła II. Ofiary na ten cel możemy złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła.

8. W „GN”