XXIX niedziela zwykła 20.10.2024

Pomódlmy się za zmarłych Zygmunta Wasilewskiego z ul. Wiśniowej i Czesławę Michalską z ul. Bliskiej i Alicję Warchałowską z ul. Błękitnej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. z błogosławieństwem relikwiami Świetego, a o godz. 20 – jak co roku – na przygotowany przez młodzież wieczór modlitewny ze św. Janem Pawłem II, zakończony Apelem Jasnogórskim.

2. Seniorów zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora, na którym m.in. będą wykonywane wieńce na groby.). Spotkanie odbędzie się w środę o 18 na plebanii.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto rocznicy poświęcenia kościoła. Na Mszy św. o 10 będziemy modlić się za budowniczych naszej świątyni i ofiarodawców. Dla zmarłych, na czele z ks. prał. Stanisławem Makarewiczem, będziemy upraszać łaskę nieba; dla żyjących i ich rodzin błogosławieństwo Boże.

4. Przypominamy, że w zakrystii możemy zapisywać naszych zmarłych na wypominki. Modlitwa za zmarłych to jeden z uczynków miłosiernych co do duszy i znak naszej do nich miłości.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na misje święte. Za tydzień zbierana będzie taca budowlana.

6. Dziś i w przyszłą niedzielę młodzież oazowa będzie sprzedawać znicze, zbierając w ten sposób fundusze na swoją działalność.