XXVII niedziela zwykła, 6.10.2024

1. W środę o 18 kolejne spotkanie Klubu Seniora w Sali konferencyjnej na plebanii. Obejrzymy film o bł. Ks. Jerzym Popiełuszko „Wolność jest w nas”.

2. Za tydzień dzień papieski. Niech to będzie dla nas okazja do wdzięczności Bogu za świętego papieża, przypominania sobie jego nauczania i przekazywania młodemu pokoleniu pamięci o wielkim i świętym Polaku. Będzie też zbiórka przed kościołem na dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Zapraszamy chłopców do dołączenia do ministrantów – spotkania dla kandydatów odbywać się będą w kościele w soboty o 11.30. Zbiórki dla ministrantów o godz. 10.00, dla lektorów o 10.45. Dziewczęta zapraszamy do scholi dziecięcej – sobota o 11.30 na Sali konferencyjnej. Dziewczyny od 8 klasy zapraszamy do scholii młodzieżowej – kontakt z ks. Krzysztofem.

4. Skauci z naszej parafii serdecznie zapraszają chłopaków w wieku 9-17 lat na zbiórkę harcerską, która odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 9.00 przy kościele. (Szczegółowe informacje pod numerem telefonu widniejącym na plakacie.)

5. Członkowie KŻR rozdają ulotki z informacją o wszystkich świętach maryjnych.

6. W imieniu Stasia Zielińskiego, jego rodziców i organizatorów kiermaszu charytatywnego, dziękuję za wielką ofiarność – uzbierano na leczenie Stasia w ub. niedzielę ponad 31 tys. zł.