„Kochać lepiej” – rozpoczęliśmy spotkania dla małżonków. 14.12.2023

Z dużym odzewem spotkało się zaproszenie dla małżonków do udziału w konferencjach i warsztatach organizowanych przez naszą parafię i Fundację „Kochać lepiej”. Na pierwsze spotkanie przyszło 18 małżeństw. Rozpoczął je modlitwą ks. proboszcz, który następnie przedstawił osoby prowadzące: panie Anną Ostatek i Agnieszkę Myrtę, zajmujące się zawodowo m.in. terapią małżeńską, poradnictwem małżeńskim. Przedstawili się także przybyli małżonkowie, bardzo szybko wytworzył się rodzinny klimat. Przeprowadzone przez panie Anię i Agnieszkę teoretyczne wprowadzenie w tamat o komunikacji w małżeństwie poparte było przykładami „z życia”, zarówno z własnego małżeńskiego jak i doświadczeń innych małżonków. Po części teoretycznej odbyły się zajęcia warsztatowe. Dużo dobrych słów dało się usłyszeć po spotkaniu od osób w nich uczestniczących. Już za miesiąc następne spotkanie – chętnych małżonków zapraszamy.